loader image

STUDIO WS.DOT

WEB DESIGN

TWORZENIE SKLEPÓW I STRONY WWW

Dlaczego warto posiadać własną stronę internetową bądź sklep ?

Tworzenie profesjonalnych stron internetowych umożliwia skuteczne budowanie marki. To także idealny sposób na prezentację swojej oferty. Zainwestuj w swoją własną stronę internetową, aby rozwijać swoją działalność w świecie online i zyskać korzyści dla swojego biznesu.

Poznaj nasz proces tworzenia strony lub sklepu internetowego 

1.Konsultacja i analiza: Rozpoczynamy od rozmowy z Tobą, aby zrozumieć cele, branżę, grupę docelową i wymagania projektu. Przeprowadzamy analizę konkurencji i określamy strategię.

2.Projektowanie interfejsu użytkownika (UI): Tworzymy estetyczne, łatwe w nawigacji projekty interfejsu użytkownika, dostosowane do różnych urządzeń, przy udziale naszego zespołu projektantów graficznych.

3.Programowanie i rozwijanie: Po zatwierdzeniu projektu przystępujemy do programowania i rozwijania strony lub sklepu, korzystając z najnowszych technologii i języków programowania.

4.Optymalizacja dla SEO: Zapewniając optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych, poprawiamy widoczność strony w wynikach wyszukiwania.

5.Testowanie, wdrożenie i wsparcie: Przeprowadzamy dokładne testy, wdrażamy stronę na serwerze po zakończonych poprawkach, oferując jednocześnie szkolenia z zakresu zarządzania treścią oraz wsparcie techniczne.

Dane kontaktowe:

Tel: +48 791 816 519

Social media:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!